Наша гордість

Випускники - медалісти

2016 рік

/Files/images/Ковальова Надія.jpgКовальова Надія ( Золота медаль)

/Files/images/Корзунецька Юлія.jpgКорзунецька Юлія ( золота медаль)

2015 рік Єрьомченко Аліна (золота медаль)
Добра, спокійна та лагідна дівчина. Вчителі знаходять в ній надійну підтримку. Товариші її поважають за скромність та інтелект. Відповідальна, тактовна, добросовісна і уважна. Буде чудовим лікарем.
/Files/photogallery/935/IMG_3497.JPG

2015 рік Рибалкіна Анастасія (золота медаль)
Відкрита, комунікабельна, весела. Має гарну пам'ять, швидко все запам’ятовує, хоче знати все і відразу. Багато читає. Завжди намагається в усьому дійти до суті. Дипломант ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та екології. Настя активна. Завжди з великим бажанням бере участь у позакласних заходах. Добра, товариська, щира.
/Files/photogallery/935/IMG_3493.JPG

2015 рік Жеваго Діана (золота медаль)
Старанна, здібна, комунікабельна дівчина. Інтелектуал, ніколи не задовольняється малим і не зупиняється на досягнутому. Ерудована. Лідер класу, живе справами школи. Впевнено крокує до своєї мети. Перлина команди ерудитів. Має безліч друзів серед однолітків.
/Files/photogallery/935/Рисунок1.jpg

2015 рік Іпатова Юлія (срібна медаль)
Тиха та скромна, має багатий внутрішній світ. Сила волі та прагнення до знань органічно поєднані в цій тендітній дівчинці. Відповідальна, творча, працьовита учениця. Багаторазовий призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. Мріє стати лікарем. Пряма, принципова і надійна. Вимоглива до себе, тактовна і ввічлива.


/Files/photogallery/935/Рисунок2.jpg

2015 рік, Широка Яна (срібна медаль)

Пряма, принципова і надійна. Цінує в людях високі моральні якості, професіоналізм. Неодноразова переможниця ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, хімії, астрономії. Вона уважна і розумна, енергійна і дипломатична. Відповідальна і добросовісна.
/Files/photogallery/935/Рисунок3.jpg
2013 рік

Зінченко Катерина (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/zinchenko.jpgСильна та цілеспрямована натура. До будь-якої справи ставиться творчо та відповідально. Постійна переможниця І та ІІ етапів олімпіади з російської філології та учасниця ІІІ етапу. Катя - артистична, поетична натура, прекрасно декламує, грає в волейбол. Вона активна учасниця Уманського поетичного фестивалю. Може з усіма знайти спільну мову, організувати і повести за собою . Завжди в центрі подій школи та класу.

Батраков Кирило (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/batrakov.jpgУчень із високим інтелектуальним потенціалом. Має аналітичний склад розуму та чудову пам’ять. Кирило - неодноразовий учасник та переможець ІІ та ІІІ етапів олімпіад із української філології та англійської мови, учасник різноманітних мовних та літературних конкурсів. Майстерно володіє словом. "Золотий голос" шкільної команди КВК, кращий актор районного фестивалю "Театральна весна - 2013. Крім навчальних досягнень, має високі результати в спорті.


Зеленська Ганна (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/zelenska.jpgСтаранна, розвинена, начитана учениця. Будь-яка шкільна справа не залишається поза її увагою. Постійна учасниця та переможниця ІІ та ІІІ етапів олімпіад із обслуговуючої праці та астрономії. Ганна дуже відповідальна, товариська. Завжди намагається допомогти іншим. Має чудовий смак і все робить з душею. Ганну поважають, люблять учителі та учні.

Репа Анна (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/repa.jpgДобра, спокійна та лагідна дівчина. Вчителі знаходять в ній на кожному уроці надійну підтримку. Товариші її поважають за скромність та інтелект. Відповідальна, тактовна, добросовісна. Бере участь в олімпіадах з біології, гідно представляючи школу. ЇЇ мрія - дарувати людям здоров’я. Вона охайна, уважна, жаліслива, отже буде чудовим лікарем.

Таранченко Аліна (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/taranchenko.jpgЦілеспрямована натура. Упевнено йде до своєї мети. Коло її інтересів широке. Аліна надзвичайно працездатна, хоче скрізь встигнути і їй це вдається: вона член МАНу, учасник районних і обласних олімпіад із правознавства, математики, психології; учасник спортивних змагань, президент школи, автор сценаріїв класних заходів, переможець районних та обласних конкурсів, театрал. Багато читає. Розумна,енергійна, дипломатична.

Тіщенко Аліна (Золота медаль)

/Files/images/medalsti/tischenko.jpgВідкрита, комунікабельна, весела. Має гарну пам’ять, хоче знати все і відразу. Завжди намагається в усьому дістатися до суті. Учасниця олімпіад з інформатики та економіки, кращий актор районного фестивалю "Театральна весна - 2013". Аліна імпульсивна, рухлива, активна, азартна. Завжди з великим бажанням бере участь у позакласних заходах, спортивних змаганнях, поетичних конкурсах. Добра,товариська,щира.

Окорокова Анастасія (Срібна медаль)

/Files/images/medalsti/okorokova.jpgСтримана і виважена, розумна і ерудована учениця. Постійно бере участь в олімпіадах із географії та фізики, є переможницею І та ІІ етапів. Два захоплення поглинають її час - читання книг сучасних авторів та вивчення англійської мови. Настя самостійна, на все має власну думку.

2012 рік

Іщенко Катерина (Золота медаль)/Files/images/vipuskniki2012/x_95d257b2.jpg

У своєму житті користується девізом «немає більшого задоволення, ніж задоволення від процесу творчості».Переможець ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із історії, біології, астрономії. Головна риса Катерини – відповідальність. Тиха та скромна, має дуже багатий внутрішній світ. Сила волі та прагнення до знань органічно поєднанні у цій тендітній дівчині.

Тетяна Іщенко (Золота медаль)Випускниця ЗОШ№8 2012р.

Неодноразова переможниця ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із хімії, інформатики, біології. Старанна, здібна, комунікабельна учениця. Інтелектуал, максималіст, ніколи не задовольняється малим і не зупиняється на досягнутому. Спокійна, незалежна, відповідальнав усьому. Світла і лагідна особистість, кожну громадську справу сприймає як свою.

Марія Вербецька (Золота медаль) /Files/images/vipuskniki2012/tngAqCY0L1o.jpg

Багатогранна та органічна в усьому особистість. Інтелектуал, всебічно ерудована, має аналітичний склад мислення, водночас ніжна натура. Переможниця ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із правознавста, англійської мови, фізики. Лідер класу, живе справами школи.Перлинка команд КВК та ЮІР. Чуйна, ввічлива, тактовна. Має безліч друзів серед своїх однолітків.

Аліна Федотенко (Золота медаль)/Files/images/vipuskniki2012/Безымянныйззз.JPG

Талановита, здібна, поетична натура. Неодноразова переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка та Уманського фестивалю. Вона вміє вести за собою, запалювати інших ентузіазмом. Має гарні акторські та режисерські здібності. Її мрія стати лікарем.

/Files/images/vipuskniki2012/8juNrlndWI4.jpgІлона Бабкіна (Золота медаль)

Енергійна і допитлива дівчина. Ніколи не зупиняється на досягнутому. Переможниця ІІ етапу олімпіади з екології. Їй властиві відповідальність і напологлевість у досягненні мети. Ілона пише вірші. Скромна, вихована дівчина.

Юлія Божко (Золота медаль)/Files/images/vipuskniki2012/Безымянныйщ.JPG

Відповідальна, творча, працьовита дівчина. Неодноразова переможниця ІІ етапу олімпіад із математики. Юлія - всебічно обдарована особистість. Цілеспрямована, наполегливо добивається своєї мети. Скромна, чемна, вихована. Її поважають учні та вчителі.

Анастасія Малафєєва (Золота медаль)/Files/images/vipuskniki2012/Dpw8cP_TLIUэ.jpg

Працьовита, наполеглива у навчанні. Скромна, ввічлива і відповідальна. Цінує в людях високі моральні якості, професіоналізм та творчість. Витримка, чуйність і тактовність - її риси характеру

/Files/images/vipuskniki2012/ллл.JPGЄвген Правенький (Срібна медаль)

Старанний та дисциплінований юнак. Переможець ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад и із астрономії. Захоплюється волейболом та футболом. Скромний, товариський, стриманий, урівноважений учень.

2011 рік

/Files/images/sm-Kovtun-Dmitro.jpgКовтун Дмитро (Золота медаль)

Гордість школи. Призер районних олімпіад з математики, інформатики, фізики, хімії, біології, астрономії, географії. Призер обласних олімпіад з математики, обласної командної гри «Що? Де? Коли?», міжнародних конкурсів «Левеня», «Кенгуру», «Бобер»,
Ерудиція, талант, цілеспрямованість – основні складові особистості Дмитра.
Мріє стати інженером – програмістом, щоб бути корисним людям.

/Files/images/sm-Dubovyk-Dmitro.jpgДубовик Дмитро (Золота медаль)

Переможець районної та призер обласної олімпіад з правознавства. Уважний, розсудливий учень. Має організаторські здібності. Добре співає, активний учасник різноманітних шкільних, районних заходів та фестивалів. Переможець районного фестивалю «Діти – майбутнє України». Людяний, цілеспрямований, оптимістичний, мріє досягти поставленої мети.

/Files/images/sm-Tretyakova-Viktoria.jpgТретякова Вікторія(Срібна медаль)

Учасниця районних та обласних олімпіад з російської та української мови, психології. Добра, спокійна, врівноважена, працелюбна і відповідальна, з нею цікаво спілкуватися. Талановитий гуманітарій. Багато читає. Уміло складає сценарії до свят.

Слободенюк Денис (Золота медаль)/Files/images/sm-Slobodenyuk-Denis.jpg

Денис відповідально ставиться до навчання. Неодноразовий переможець шкільних та районних змагань з баскетболу. Емоційний, товариський. Натура творча: добре співає, декламує вірші, грає на гітарі. Завжди знайде вихід з будь - якої складної ситуації.

/Files/images/Gvozdyukov-Grigoriy.jpg Гвоздюков Григорій (Срібна медаль)

Добрий, старанний, дисциплінований, , стриманий, врівноважений. У спілкуванні – справжній джентльмен. Сумлінно ставиться до виконання доручень. Добре володіє грою в баскетбол. Учасник команди КВК – ЮІР. З оптимізмом дивиться на життя, мріє приносити користь людям.

2010 рік

/Files/images/x_d38ca123.jpg

Болховецька Інна Вікторівна (Золота медаль)

Пономарьов Віталій Андрійович (Золота медаль)

Зайцева Марина Іванівна (Срібна медаль)

Малихіна Яна Геннадіївна (Срібна медаль)

Руденко Ольга Вікторівна (Золота медаль)

Фесенко Аліна Сергіївна (Золота медаль)

2009 рік

/Files/images/1.jpgЩербак Яна Олександрівна (Золота медаль)/Files/images/Сапожникова.jpgСапожнікова Катерина Олександрівна (Золота медаль)


2008 рік

/Files/images/Супрун Андрей.JPGСупрун Андрій Валерійович (Золота медаль)/Files/images/Рибалкін Віталій.JPGРибалкін Віталій Олегович (Золота медаль)

Кiлькiсть переглядiв: 2739

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930